Doğum,

Doğamızda varolan bir mucizedir..

Hoşgeldiniz

Op. Dr. İbrahim Sözen ve deneyimli ekibi, tüm gebelik, doğum ve kadın sağlığı konularında her an yanınızda ve hizmetinizde.

Dr. Sözen, kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını Amerika Birleşik Devletleri’nde Yale Üniversitesi’nde yapmış olup, şu anda Türkiye’de bulunan Amerikan Kadın Hastalıkları ve Doğum Board Sertifikasyonu’na hak kazanmış birkaç doktordan biridir.

11 yıl ABD’de çalıştıktan sonra, 2004 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yapan Dr. Sözen, bir grup meslektaşıyla birlikte, aynı yıl Anadolu Sağlık Merkezi Hastanesi’nde kadın hastalıkları ve doğum bölümünü kuran ekipte yer almıştır.

2008 yılının Şubat ayında bu hastaneden ayrılan Dr. Sözen, yine kendisi gibi Yale Üniversitesi’nde uzmanlık eğitimini alan Dr. Naciye Mülayim ile birlikte Bağdat Caddesi üzerinde, Çiftehavuzlar’da muayenehanesini kurdu.

Dr. Sözen, Şubat 2008’den bu yana, son teknolojiyle donatılmış bu muayenehanede, kısırlık (infertilite), normal ve riskli gebeliklerin bakımı, normal doğum, suda doğum, sezaryen doğum, her türlü açık veya kapalı (laparoskopik) jinekolojik ameliyat ve kadın sağlığına ilişkin tüm jinekolojik problemlerin çözümü için başvurabileceğiniz güvenli bir kadın sağlığı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Bunların yanı sıra, kadınlarda idrar kaçırma, vajende doku sarkması, vajen ve dışında şekil bozuklukları ve vajinismus gibi tedavisi daha özelleşmiş uzmanlık isteyen jinekolojik konularda da hizmet verilmektedir.

Hedef, genç kız ve kadınlarımızın, kanıta dayalı tıp anlayışıyla, dünya standartlarında bir kadın sağlığı bakımı ve kadın hastalıkları tedavisi alması, sağlıklı bir gebelik ve doğum süreci sonrası, mutlu ve sağlıklı bebeklere kavuşulmasıdır.

Üstteki fotoğrafta Dr. İbrahim Sözen, eşi Pınar ve kendi doğurttuğu oğlu Alican ile görülüyor.


Fotoğraflar

O unutulmaz anlar..

Tüm Fotoğraflar


Hasta Teşekkürleri

TÜM MESAJLAR